Dombóváron népszerűsítették az ovis focit
Városunkba látogattak a 2011-ben alakult Buzánszky Alapítvány képviselői az Ovifoci-Ovisport program promotálása okán március 18-án. Az alapítvány tagjai első állomásként a városházán tartottak megbeszélést, ismertetve működésüket, közeljövőben tervezett programjaikat.Ezt követően megtekintették  a futball legenda falát az Illyés Gyula Gimnáziumban, majd a Pannónia úton lévő, Virág Kristóf által készített portrét, végül Buzánszky Jenő szülői házát is megkoszorúzták a Fő utcán.

Dr. Molnár Andrea, az Ovifoci Közhasznú Alapítvány elnöke elmondta, céljuk az eddig elért 140 intézmény mellett az ország összes óvodájában jelen lenni a programjukkal. Mostani, február 15-én kiírt pályázatuk április elsejével lejár, és remélik, hogy városunkban is érdeklődésre talál a 2013-ban indított kezdeményezés.

2016 MÁR 21 19:46:24/